hakkımızda

TR Grup İnşaat sektörde gösterilen başarılar sonucu; zaman içerisinde artan iş hacmini karşılayabilmek ve ilerleyen sektör ihtiyaçlarına hizmet verebilmek amacıyla kurumsal yapıya dönme ihtiyacı doğmuştur, bu deneyim ve birikimi bir şirket çatısı altında birleştirmek amacıyla TR Grup İnşaat kurulmuştur.

“TR Grup İnşaat Türk inşaat sektöründe lider bir rol üstlenmiştir.”

Kurulduğu günden itibaren sürekli kendini yenileyen, araştırmacı, uzman ve dinamik kadrosu, deneyimli saha ekibi ve sürekli takip etmekte olduğu son teknoloji ile inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Benimsediğimiz değerlerimizin en başında, sektörde bulunduğumuz uzun yıllar sonucu atalarımızdan bizlere miras kalan özveri, dürüstlük, güven ve sadakat en temel prensiplerimiz haline gelmiştir. Hayallerimizi, yaratıcılığımız sonucu birer proje haline getirdikten sonra uygulayan bir kurum olarak azimli ve sektörde eski olmamıza rağmen ilk günkü gibi heyecanlıyız. Vizyonumuz doğrultusunda; tercih ve tavsiye edilen, başarıya odaklanmış, dürüst ve herkesin takdir edeceği lider ve örnek bir kuruluş olmak için; hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olabilmenin mücadelesini veriyoruz.